"Góra Grosza"- my też pomagamy dzieciom

Uczniowie  naszej szkoły uczestniczyli w  kolejnej - XXII edycji ogólnopolskiej akcji charytatywnej „ Góra Grosza”. Organizatorem akcji jest Towarzystwo Nasz Dom z siedzibą w Warszawie. Głównym celem akcji jest zgromadzenie środków na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym.
Dzięki aktywności uczniów, rodziców i pracowników szkoły zebrano 929.58 zł.
Udział w akcji uzmysłowił uczniom, że każdy grosz jest cenny i może przyczynić się do poprawy losu dzieci będących w trudnej sytuacji życiowej.
Podsumowania akcji dokonały panie nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: E.Otfinowska i K.Kuliś oraz uczennice klasy 7a: G.Ciapka,W.Tuła, J.Wolak.
Wszystkim zaangażowanym w wielką zbiórkę pieniędzy dyrekcja szkoły serdecznie dziękuje.

Koordynator akcji Ewa Otfinowska