„ Niech żyją wszyscy nauczyciele!”...

„Niech żyją wszyscy nauczyciele!” Takim okrzykiem zaczęło się spotkanie nauczycieli, uczniów i pracowników  szkoły w przeddzień DEN.

Samorząd Uczniowski rozbawił wszystkich, prezentując typy nauczycieli, wśród których znaleźli się: Anioł, Luzak, Służbista, Aktywista i Sceptyk.  Złożył też serdeczne życzenia nauczycielom i życzył wiele cierpliwości i wyrozumiałości w codziennej pracy. Największe zainteresowanie wzbudziły jednak pokazy – gimnastyczny i pokaz jazdy na rolkach, ponieważ koleżanki wykazały się świetnym przygotowaniem a zgromadzeni  po raz pierwszy mogli obejrzeć taki pokaz w naszej szkole. Nagradzając artystów i sportowców ogromnymi barwami, pokazaliśmy, że liczymy na kolejne pokazy.
Na koniec Pani Dyrektor podziękowała za życzenia, pochwaliła wszystkich wykonawców  i złożyła serdeczne życzenia tym, którzy są na co dzień związani z pracą i nauką, ponieważ to święto Edukacji Narodowej.
Jeszcze raz wołamy „ Niech żyją wszyscy nauczyciele!”