GÓRA GROSZA

Jak co roku nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Organizatorem jest Towarzystwo Nasz Dom z siedzibą w Warszawie.

Głównym celem  XXIII edycji wielkiej zbiórki monet było zebranie pieniędzy  na organizowanie pomocy psychologicznej, rzeczowej i specjalistycznej opieki dla potrzebujących dzieci i rodzin na terenie całej Polski.

Uczniowie klas 1-8 wraz z wychowawcami i innymi pracownikami szkoły zebrali kwotę 872,79 zł. Zgromadzone monety zostały zgodnie z instrukcją przesłane na adres wskazany przez  organizatora akcji. Podsumowania zbiórki monet dokonały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej Ewa Otfinowska i Katarzyna Kuliś.

Cieszy nas fakt, iż społeczność naszej szkoły nie pozostaje obojętna na los potrzebujących. Dziękujemy wszystkim, którzy biorąc udział w akcji okazali dobre serce i wrażliwość na potrzeby innych.

Koordynator akcji: Ewa Otfinowska