MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM

Drugi etap konkursu Młodzież Zapobiega Pożarom na szczeblu powiatowym,  zorganizowany został w jednostce Państwowej Straży Pożarnej w Ząbkowicach Śląskich 30.03.2023 roku.

Naszą szkołę reprezentował Bartosz Przybylski  w kategorii uczniów klas 5-8 .

Bartek bardzo dobrze przygotował się do  konkursu w  którym okazał się najlepszy.  Zajęcie  1 miejsca zaowocowało zdobyciem wspaniałych nagród oraz  daje możliwość udziału  w kolejnym etapie konkursu  na szczeblu wojewódzkim.

Podczas konkursu uczestnicy mieli możliwość obserwowania pokazu akcji gaśniczej w wykonaniu zawodowych strażaków.

Gratulujemy Bartkowi wyniku i wiedzy z zakresu pożarnictwa  oraz życzymy jak najlepszego wyniku na etapie wojewódzkim, który odbędzie się 29 maja we Wrocławiu.

Dziękujemy strażakom z OSP 1 Kamieniec Ząbkowicki za zorganizowanie transportu dla naszego ucznia na konkurs do Ząbkowic Śląskich.