MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

Już po raz kolejny uczniowie klas I – III Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim przyłączyli się do obchodzonego na całym świecie Dnia Kropki. Nasza zabawa w szkole odbyła się 15 września 2023r.

Wydawać by się mogło, że kropka to taka błaha sprawa, a jednak kropka oznacza początek - to często mały krok do zrobienia czegoś naprawdę dużego!

W Dniu Kropki jeszcze bardziej zachęcamy dzieci do kreatywnego tworzenia, do fantastycznej zabawy i wiary w swoje możliwości! Pokazujemy dzieciom, że ze wszystkim mogą dać sobie radę, wystarczy… postawić małą kropkę na kartce papieru.

Nasi uczniowie wspaniale włączyli się w „kropkową akcję”. Każdy stworzył niepowtarzalne dzieło, każdy pokazał, że jest artystą! Dowodem są na to piękne prace plastyczne oraz strój, który obowiązywał w tym szczególnym dniu, oczywiście w kropki!

Agnieszka Wydra