30 Akcja Sprzątania Świata

W dniu 21.09.2023 w naszej szkole odbyła się 30  akcja Sprzątania Świata pod hasłem: „Sprzątanie świata łączy ludzi”.

Nasza szkoła po raz kolejny wzieła udział w akcji, pogoda sprzyjała wspólnemu działaniu.  Celem akcji  jest promowanie od najmłodszych lat zasad dbania o środowisko.  Dzieci z chęcią i radością włączyły się do akcji by posprzątać „Naszą Ziemię” Uczniowie wraz z opiekunami, zaopatrzeni w rękawiczki oraz worki na odpady wyruszyli w teren, aby uporządkować okolice szkoły, kompleksu pałacowo- parkowego oraz Kamenieckich Błoni. Akcja przebiegła zgodnie z planem i w miłej atmosferze. Turyści zwiedzający nasz park z pewnością byli zaskoczeni skalą działania wolontariuszy.

Dziękujemy bardzo za zaangażoowanie uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz Zakładowi Usług Komunalnych w Kamieńcu Ząbkowickim za wywiezienie pozbieranych odpadów.

Koordynator:

Lidia Jagoda