V Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

Dnia 06 lutego 2018 roku reprezentanci kamienieckiego gimnazjum w składzie: Sandra Postawa, Kaspian Bielawski i Michał Nastała

przygotowani przez panią Annę Cisowską, wzięli udział w etapie powiatowym V Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Ząbkowicach Śląskich. Organizatorzy konkursu - Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku oraz Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śl - po raz kolejny umożliwili uczniom szkół powiatu ząbkowickiego pokazanie swych zdolności  w dziedzinie matematyki. Uczniowie naszej szkoły spisali się doskonale, do dalszego etapu zakwalifikował się Kaspian Bielawski, który zajął IV miejsce, a Sandra Postawa oraz Michał Nastała zostali nagrodzeni wyróżnieniem.

Życzymy im dalszych sukcesów!