V GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ

Ostatni piąty turniej z cyklu Grand Prix Ziemi Kłodzkiej odbył się 14.04.2018 r.  w Ścinawce Średniej.

Naszą szkołę reprezentował Krzywak Antek i Gabrysia Piwińska, którzy rozegrali dobre zawody. Dobrą formę zaprezentował szczególnie Antek Krzywak, który na 7 partii wygrał 4 i jedną zremisował co dało mu  4,5 pkt. i 8 miejsce na  45 zawodników ( III miejsce w kategorii młodzików) . Dobrze zagrała także Gabrysia Piwińska, która wygrała 4 partie (4 pkt.) co dało jej 15 miejsce w turnieju (I miejsce w kategorii młodziczek).

W klasyfikacji generalnej obejmującej 5 turniejów Gabrysia Piwińska  zdobyła 21 pkt. i

I miejsce w kategorii młodziczek.

Pecha miał najlepszy szachista naszej szkoły Piotrek Majocha, który prowadził w kategorii juniorów po 4 turniejach, ale niestety nie mógł grać w ostatnim turnieju i spadł w klasyfikacji generalnej na II  miejsce.

W grand prix  grali także: Krzywak Antoni 8 pkt., Piątkiewicz Szymon 4 pkt. i Lipa Marcel 1 pkt.  i w klasyfikacji generalnej zajęli dalsze miejsca.