Kolejny rok szkolny za nami

Kolejny rok szkolny za nami. W Szkole Podstawowej nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim to wyjątkowe zakończenie, ponieważ jesteśmy po pierwszym roku zmian wynikających z reformy oświaty.

Apel piątkowy to podsumowanie pracy klas I – VII i oddziałów gimnazjalnych. Uczniowie otrzymali nagrody, rodzice podziękowania za współpracę. Były oczywiście wzruszające chwile pożegnań, ale i też uśmiechy podczas tańca grupy świetlicowej przygotowanej przez Panią Grażynę Mikulską.
Pani Dyrektor Bożena Kołodziej pochwaliła się sukcesami  uczniów, tymi dydaktycznymi, ale też doceniła pracę charytatywną i społeczną  młodzieży i dzieci. Pan Marcin Czerniec, wójt Gminy Kamieniec Ząbkowicki złożył uczniom gratulacje i życzył wszystkim udanego wypoczynku.
Wakacje zaczynają się deszczowo, ale później będzie już tylko lepiej, rozchodzimy się z  nadzieją na wspaniały odpoczynek. Do zobaczenia we wrześniu.