Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada, ponieważ w tym roku przypadł on w niedzielę więc w naszej szkole obchody były przeniesione na poniedziałek 26 listopada.

W tym dniu wszystkie misie opuściły swoje zaciszne pokoiki i przybyli wraz z uczniami do szkoły. Pluszowe maskotki towarzyszyły dzieciom w czasie przerw i na lekcjach. Miś pojawił się w pracach plastycznych, w piosenkach oraz w zabawach.

Dzień Pluszowego Misia to bardzo miłe, sympatyczne święto, kojarzące się z dzieciństwem, ciepłem, miękką, puchatą przytulnością. Każdy ma lub miał swojego ukochanego misia i chyba każdy zgodzi się, że zasługuje on na swój wyjątkowy dzień.

Agnieszka Wydra