X GRAND PRIX RADKOWA I ZIEMI KŁODZKIEJ 23.09.2023

Czwarty turniej szachowy z cyklu X Grand Prix Radkowa i Ziemi Kłodzkiej 2023 rozegrano  23.09.2023 r. W turnieju, którego organizatorem jest klub szachowy UKS GIECEK Radków zagrało 77 zawodników. W grupie B (dzieci do lat 14) zagrało 40 młodych szachistów.

Turniej rozegrano  na dystansie 9 rund tempem 10 minut plus 5 sekund na każde posunięcie. W turnieju zagrali: Rawski Marcel kl. 7b, Gnaczy Aleksander kl. 6a, Karol Piwiński kl. 5a, Gnaczy Szczepan kl. 2a.
Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem naszej szkoły był Karol Piwiński (5,0 pkt – pięć wygranych, i cztery porażki) , który zajął 15 miejsce w turnieju i 6 miejsce w kategorii chłopców do lat 12.
Rawski Marcel ( 4,5 pkt – cztery wygrane, remis i cztery porażki) zajął 21 miejsce w turnieju i 8 miejsce w kategorii chłopców do lat 12.
Gnaczy Aleksander ( 4,5 pkt – cztery wygrane, remis i cztery porażki) zajął 22 miejsce w turnieju i 9 miejsce w kategorii chłopców do lat 12.
Gnaczy Szczepan (3,0 pkt – trzy zwycięstwa i 6 porażek) 37 miejsce w turnieju  i 4 miejsce w kategorii chłopców do lat 8.  Szczepan jest początkującym zawodnikiem, dla którego był to drugi turniej, więc cieszymy się z każdej wygranej partii.
Udział uczniów w turnieju był możliwy dzięki rodzicom, którzy dowieźli dzieci na turniej za co serdecznie dziękujemy!
Szczegółowe wyniki turnieju: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_5213/results.html?l=pl&tb=14_