IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

KOSZYKÓWKA

Przygodę z koszykówką uczniowie klas VII i VIII rozpoczęli od eliminacji powiatowych, które zostały rozegrane w naszej szkole 27.11.2023 roku.  Rywalem naszej drużyny był zespół  SP 2 Kamieniec Ząbkowicki. Mecz był wyrównany, ale to nasi chłopcy wygrali i 29.11.2023 roku zagrali w finale powiatowym, który odbył się w Przyłęku. W  turnieju finałowym zagrały trzy zespoły: SP Bardo, SP 4 Ziębice i SP 1 Kamieniec Ząbkowicki. Nie były to udane zawody dla naszej drużyny, zespoły  z którymi graliśmy były od nas lepsze i nie udało się ich pokonać, choć wszyscy bardzo się starali i grali z dużym zaangażowaniem.  Gratulujemy drużynie z Ziębic, która zagrała najlepiej i zajęła I miejsce zdobywając prawo gry w półfinale strefy wałbrzyskiej.

Klasyfikacja końcowa

1. SP4 Ziębice