I EDYCJA KONKURSU "WIERSZE OJCÓW NASZYCH"

W ramach projektu Drogi Polaków na Dolny Śląsk uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani Małgorzaty Kocjan wzięli udział w I edycji konkursu "Wiersze ojców naszych", które pod patronatem Kuratorium Oświaty we Wrocławiu organizowało Stowarzyszenie Pamięci Zesłańców Sybiru we Wrocławiu oraz Ośrodek Pamięć i Przyszłość .

Nikola Łuczak, Emilia Sowa i Kacper Czachor uczestniczyli w świetnie zorganizowanej imprezie, która miała miejsce w Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej. Oprócz udziału w konkursie recytatorskim uczniowie wraz z opiekunami mogli zwiedzić to niezwykłe muzeum. Cieszymy się , że wzięliśmy udział w tak wyjątkowym wydarzeniu. Dzięki temu nasi uczniowie zaznaczyli swoją obecność wśród szkół, które dbają o pamięć swoich przodków i poszerzają wiedzę na temat przeszłości swoich rodzin.