SKŁAD OSOBOWY RADY RODZICÓW ODDZIAŁU

KLASY PIERWSZE

KL. Ia                                                 wych.mgr Krystyna Głuszczak

Lp.                         Nazwisko i imię                                                          Funkcja                         
1.

Stolarczyk Martyna

Przewodnicząca
2. Maciąg - Tworzydlak Justyna Wiceprzewodnicząca
3. Kawalec Aldona Skarbnik
4. Bierut Paweł Członek


 


KL. Ib                                                wych.mgr Maja Otfinowska



Lp.              Nazwisko i imię                                                  Funkcja                                                     
1. Poprzeczka Kaarzyna Przewodnicząca
2. Lipa Magdalena Wiceprzewodnicząca
3. Jankojć Renata Skarbnik
4. Nastała Anna Członek




KLASY DRUGIE

   Kl.IIa                                             wych.mgr Agnieszka Wydra

 

Lp. Nazwisko i imię Funkcje
1  Sokołowska Marzena Przewodnicząca
2 Skrzypek  Kamila Wiceprzewodnicząca
3 Wacławek Anna Skarbnik
4 Copija Anieszka Członek

 

KLASY TRZECIE 

Klasa IIIa                                 wych. mgr Małgorzata Grodź


Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja

1.

Stefaniuk Zuzanna

Przewodnicząca

2.

 Koprzak - Rogowska Agnieszka

Wiceprzewodnicząca

3.

Wolak Joanna

Skarbnik

4.

Zapotoczny Marzena

Członek

 

 

 

Klasa IIIb                                 wych. mgr Ewa Otfinowska


Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja

1.

Filipek-Gnaczy Karolina

Przewodnicząca

2.

Brzostek Agnieszka

Wiceprzewodnicząca

3.

Grodź Angelika

Skarbnik

4.

Moniak Izabela

Członek

 

 

 

Klasa IIIc              wych. mgr Danuta Czaczanowska - Cisowska


Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja

1.

Demidowicz Sylwia

Przewodnicząca

2.

Wojciechowska Renata

Wiceprzewodnicząca

3.

Domaradzka Wioletta

Skarbnik

4.

Plejewska Aurelia

Członek

5.

Depta Aneta

Członek


 

 

 

 KLASY CZWARTE

 


 

Klasa IV a                               wych. mgr Iwona Kulińska - Pietrzyk


Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja

1.

 Kurasiewicz Iwona

Przewodnicząca

2.

Bilska Aleksandra

Wiceprzewodnicząca

3.

Kulpa Joanna

Skarbnik

4.

Potempa Krzysztof

Seretarz

 

 

Klasa IVb                                wych. mgr Marzena Brandys


Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja

1.

Staniak Magdalena

Przewodnicząca

2.

Stopka - Malinowska Malwina

Wiceprzewodnicząca

3.

Sowa Renata

Skarbnik

4.

Karpińska Marzena

Członek

 

 

 

KLASY PIĄTE

 

 

Klasa Va                              wych. mgr Urszula Burzała


Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja

1.

Stopa Ewelina

Przewodnicząca

2.

Lipa Magdalena

Wiceprzewodnicząca

3.

Kowalczyk Elwira

Skarbnik

 

 

 

Klasa Vb                               wych. mgr Dorota Pastuszczak


Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja

1.

Czarnecki Dariusz

Przewodniczący

2.

Urbaś Patrycja

Wiceprzewodnicząca

3.

Różycki Jacek

Skarbnik

4.

Dołowicz Iwona

Członek

 

 

 

 

 

 

KLASY  SZÓSTE

 

Klasa VIa                            wych. mgr Bogumiła Pietrusewicz


Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja

1.

Jankojć Renata

Przewodnicząca

2.

Szadkowska Sylwia

Wiceprzewodnicząca

3.

Kusiak Marta

Skarbnik

4.

Gągała -Szmyt Aurelia

Członek

 

Klasa VIb                               wych. mgr Agnieszka Hołowacz


Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja

1.

Bocian Katarzyna

Przewodnicząca

2.

Bierut Paweł

Wiceprzewodnicząca

3.

Tofel Iwona

Skarbnik

 

KLASY  SIÓDME

Klasa VIIa                                wych. mgr Elżbieta Dąbrowska


Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja

1.

Kozłowska-Sowa Monika

Przewodnicząca

2.

Halarewicz Monika

Wiceprzewodnicząca

3.

Termena Ewelina

Skarbnik

 

Klasa VIIb                                wych. mgr Aleksandra Rembiasz


Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja

1.

Ciapka Aleksander

Przewodniczący

2.

Łysoń Dariusz

Wiceprzewodniczący

3.

Wolak Joanna

Skarbnik

4.

Węgrzyn Agnieszka

Członek

 

 KLASY GIMNAZJALNE 

KLASY DRUGIE  2A GIMNAZJUM                            wych.mgr Dorota Twardowska

Lp.            Nazwisko i imię                                                         Funkcja                                                                     
1. Szkrabko  Wioletta Przewodniczaca
2. Pietrzak Anita Wiceprzewodnicząca
3. tomczyk Agnieszka Skarbnik

KLASA 2 B  GIMNAZJUM                                    wych.mgr Sylwia Grot

Lp.            Nazwisko i  imię                                                        Funkcja                                                                     
1. Białek Monika Przewodnicząca
2. Stefaniuk Zuzanna Wiceprzewodnicząca
3. Tworzydlak -Maciąg Justyna Skarbnik


KLASA 2C GIMNAZJUM                                       wych.mgr Małgorzata Wrońska

Lp.             Nazwisko i imię                                                      

 Funkcja                                                                     

1. Czerwonka Monika Przewodnicząca
2. Cymbala Dorota Wiceprzewodnicząca
3. Postawa Beata Skarbnik
4. Klak Anna Członek


KLASA 3A GIMNAZJUM                                     wych. mgr Mirosława Pastuch

Lp.             Nazwisko i imię                                                      

Funkcja                                                                      

1. Puzio Sonia Przewodnicząca
2. Majewska -Sztyler Izabela Wiceprzewodnicząca
3. Bocianowska Ewa Skarbnik
4. Ciapka Aleksander Członek


KLASA 3B GIMNAZJUM                                  wych. Zuzanna Ruta

Lp.             Nazwisko i imię                                                       Funkcja                                           
1. Burger Małgorzata Przewodnicząca
2. Nowak Magdalena Wiceprzewodnicząca
3. Siembab Kamila Skarbnik
4. Wesolowska Małgorzata Członek