WYCIECZKA NA KRĘGLE

16 czerwca 2021 roku uczniowie klasy VI c Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim  wraz z wychowawczynią  udali się  na kręgle do Paczkowa.

Celem tego wyjazdu była nie tylko gra, ale także integracja uczniów po tak długiej nieobecność w szkole spowodowanej sytuacją pandemiczna w kraju, a także zacieśnienie relacji koleżeńskich. Bowling to sport i zabawa oraz atrakcyjna forma aktywnego spędzania wolnego czasu. Uczniowie spędzili  2 godziny na wspaniałej zabawie. Dla niektórych był to pierwszy wyjazd na kręgle, jednak  z rozmów dzieci wynikało, że z pewnością nie ostatni.  W przerwie podczas gry uczniowie zjedli smaczną pizzę.  Dla każdego ten wyjazd był świetną zabawą i okazją do spędzania czasu z kolegami.

Dziękujemy bardzo opiekunom za sprawowanie opieki nad uczniami.

Wychowawca Lidia Jagoda