Statystyki
- Odwiedziny: 3232188
- Do końca roku: 257 dni
- Do wakacji: 64 dni
Czwartek, 2024-04-18
Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy
Finał powiatowy w Sztafetowych Biegach Przełajowych odbył się 08.10.2021 w Kamieńcu Ząbkowickim. Organizatorem zawodów była nasza szkoła - ZSP Nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim. Trasa biegu prowadziła wokół stawu przy Domu Rządcy w przepięknym Przypałacowym Parku.
W zawodach uczestniczyło 6 szkół z naszego powiatu: ZSP Nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim, SP Złoty Stok, SP 3 Ząbkowice Śląskie, SP 2 Ząbkowice Śląskie, SP 1 Ząbkowice Śląskie i SP Stolec . Wszyscy zawodnicy rywalizowali na jednakowym dystansie – 6 X ok 700 m. Zawody były dla nas bardzo udane, ponieważ reprezentacje chłopców i dziewcząt z klas I -VI zajęły 1 miejsce. Natomiast w klasach VII-VIII chłopcy zajęli 2 miejsce, natomiast dziewczęta dobiegły do mety na 3 miejscu.
Zawodników podczas zawodów dopingiem wspierali: Burmistrz Kamieńca Ząbkowickiego p. Marcin Czerniec, wiceprzewodnicząca Rady Gminy p. Sylwia Demidowicz i dyrektor szkoły p. Bożena Kołodziej.
Ceremonii dekoracji i podsumowania zawodów dokonał Burmistrz Kamieńca Ząbkowickiego p. Marcin Czerniec, który wszystkim drużynom biorącym udział w zawodach ufundował zwiedzanie Pałacu Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim.
Wyniki:
Igrzyska Dzieci (rocznik 2009 i młodsi):
Dziewczęta
1. ZSP 1 Kamieniec Ząbkowicki, 2. SP Złoty Stok, 3. SP 2 Ząbkowice Śląskie, 4. SP 3 Ząbkowice Śląskie
Chłopcy:
1. ZSP1 Kamieniec Ząbkowicki, 2. SP 3 Ząbkowice Śląskie, 3. SP 2 Ząbkowice Śląskie, 4. SP Złoty Stok.
Igrzyska Młodzieży (rocznik 2007 - 2008):
Dziewczęta:
1. SP 3 Ząbkowice Śląskie, 2. SP Złoty Stok, 3. ZSP 1 Kamieniec Ząbkowicki, 4. SP 1 Ząbkowice Śląskie
Chłopcy:
1. SP 3 Ząbkowice Śląskie, 2. ZSP 1 Kamieniec Ząbkowicki, 3. SP Złoty Stok, 4. SP 1 Ząbkowice Śląskie, 5. SP Stolec
W kategorii uczniów z rocznika 2009 i młodszych dziewczęta i chłopcy zajęli I miejsce.
Reprezentacja chłopców: Reprezentacja dziewcząt:
1. Rudek Jakub kl. IV a 1. Sokołowska Maria kl. VI a
2. Copija Damian kl. VIa 2. Garbacik Nikola kl. VI a
3. Grygorasz Piotr kl. VI a 3. Skoroda Zuzanna kl. IV b
4. Garbacik Oskar kl. IVb 4. Urbaniak Wiktoria kl. V a
5. Szmyt Damian kl. IV a 5. Wojtas Jessica kl. IV a
6. Mazur Mateusz kl. VI a 6. Wołosz Klaudia kl. V
7. Bierut Michał kl. V a 7. Sosin Julia kl. IV b
8. Jagoda Mikołaj kl. V a 8. Stefaniak Zuzanna kl. V a
9. Kopka Kamil kl. IVb 9. Żurawska Ewa kl. IV b
10. Wojtas Marcel kl. III b 10. Krzyżanowska Laura kl. V b
11. Michalik Franciszek kl. III b 11. Rozmis Gabriela kl. VI a
W kategorii uczniów z rocznika 2007 i młodszych chłopcy II miejsce, dziewczęta III miejsce.
Reprezentacja chłopców: Reprezentacja dziewcząt:
1. Cybulski Michał kl. VIII a 1. Stefaniuk Blanka kl. VI a
2. Grzanka Milan kl. VIII b 2. Bilińska Zofia kl. VIII a
3. Grzybczak Kacper kl. VII 3. Gnusowska Julia kl. VIII b
4. Hercuń Filip kl. VIII a 4. Ciapka Gabriela kl. VI a
5. Kieniuk Sebastian kl. VIII b 5. Jagoda Agata kl. VIII b
6. Kaczor Wojciech kl. VIII b 6. Żurawska Hanna kl. VIII a
7. Jaroszuk Kamil kl. VII 7. Haber Natalia kl. VII
8. Klak Łukasz kl. VI 8. Sowa Karolina kl. VIII a
9. Koprzak Bartosz kl. VI 9. Klimczak Maja kl. VII
10. Płatek Dominik kl. VIII b 10. Armańska Zofia kl. VII
11. Wojciechowski Hubert kl. VI a
Wszystkim reprezentantom szkoły dziękujemy za wzorową sportową postawę.
Zawody zorganizował Zespół sportowy nauczycieli wychowania fizycznego
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim