Zapraszamy na spotkanie z Panią Aliną, Myszką Soniulindą i Króliczką Matildą

9 MAJA 2022r. BIBLIOTEKA ZAPRASZA NA SPOTKANIE AUTORSKIE
 Z PANIĄ ALINĄ PRZYDATEK
Autorka bajek wraz z bohaterkami Kici Nici - Myszką Soniulindą i Króliczką Matildą
zaprasza dzieci na spotkania z niezwykłą przygodą.

Myszka Soniulinda i Króliczka Matilda nie tylko odkrywają przed młodymi uczniami elementy kultury włoskiej oraz angielskiej, motywując do nauki języków obcych. Bohaterki tworzą przestrzeń, w której dziecko jest w jednym czasie widzem i aktorem. Wykorzystanie korespondencji sztuk w ramach dziecięcej twórczości (elementy teatru, bajkoterapii, nauki języków obcych, rękodzieła, działań plastycznych) pozwala rozwijać wyobraźnię i kreatywność, a także spontaniczność i wzajemną interakcję uczniów.

PLAN WARSZTATÓW

1 - 2 lekcja klasy 1 -3

3 lekcja -  4a

4 lekcja -  4b

5 lekcja -   5a

6 lekcja  - 5b

- klasy 1 - 2 – „Kiciotopia”- jak odkrywać w sobie odwagę i podejmować działania.

- klasy 3 - 4 - „Pszczele wesele”- edukacja ekologiczna połączona z warsztatami empatycznymi.

- klasy 5 - „ Wielka wyprawa Kici Nici”- lot balonem do Wielkiej Brytanii i Włoch w języku angielskim.

CENA PROMOCYJNA KSIĄŻEK  to 40 PLN

Drodzy Rodzice, z  ogromną przyjemnością przeprowadzę spotkania autorskie oraz warsztaty Kici Nici (list do Rodziców)