BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. 27 stycznia w naszym przedszkolu odbył się taki bal.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Zdecydowanie dominowały „Elsy” oraz superbohaterowie, ale nie zabrakło również rycerzy, baletnicy, policjanta, strażaka,  kotka, wróżki, księżniczki czy górala…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci!  Po śniadaniu wszystkie przedszkolaki udały się do pobliskiego Gminnego Centrum Kultury, gdzie czekał już wyjątkowy gość - Klaun - który jako wodzirej, poprowadził całe wydarzenie, zachęcając do zabawy znaną wszystkim muzyką i zabawami. Dzieci miały także możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych.

Wszyscy wspólnie wspaniale się bawiliśmy - czego dowodem są zdjęcia oraz krótkie nagrania - zapraszamy do oglądania!