VII GRAND PRIX RADKOWA I ZIEMI KŁODZKIEJ

19.09.2020 rozegrano drugi  turniej siódmej edycji Grand Prix Radkowa i Ziemi Kłodzkiej organizowany przez Uczniowski Klub Szachowy Giecek Radków w Hali Sportowej w Ścinawce Średniej.

Prawo startu w turnieju mają wszyscy chętni, którzy grają na dystansie 7 rund tempem 10 minut + 5 dodatkowych sekund za każde posunięcie dla zawodnika.  Turniej rozgrywany jest w dwóch grupach: OPEN A dla wszystkich chętnych, zgłoszony do FIDE (szybkie) i OPEN B dla dzieci i młodzieży do 16 lat.

W turnieju wzięło udział 70 szachistów i szachistek w tym reprezentanci naszej szkoły:

Piwińska Gabrysia (kl.7a), Krzywak Antek (kl. 6a), Gnaczy Olek (kl. 3a),

Piwiński Karol (kl. 2a) i Michalik Franciszek (kl. 2b). Reprezentanci SP 1 Kamieniec Ząbkowicki grali w OPEN B, gdzie do rywalizacji stanęło 34 szachistów.

Pierwsze zawody rozegrane po kilkumiesięcznej przerwie były udane dla naszych szachistów, którzy zaprezentowali dobrą formę:

Antek Krzywak( 6 pkt.) - 1 miejsce w turnieju i 1 miejsce w kat. chłopców do lat 12,

Gabrysia Piwińska (6 pkt.) - 2 miejsce w turnieju oraz 1 miejsce w kat. dziewcząt do 12 lat,

Olek Gnaczy (4 pkt.)  - 12 miejsce w turnieju i 2 miejsce w kat. chłopców do lat 10,

Karol Piwiński (4 pkt.) - 25 miejsce w turnieju i 5miejsce w kat. chłopców do lat 8,

Franek Michalik (3 pkt.)- 29 miejsce w turnieju i 6 miejsce w kat. chłopców do lat 8.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szczegółowe informacje i wyniki można znaleźć na stronie  http://www.chessarbiter.com/turnieje/2020/ti_2919/results.html?l=pl&tb=2_