ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W KAMIEŃCU ZĄBKOWICKIM

W dniu 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza przytulanka i jednocześnie najlepszy przyjaciel dzieci czyli pluszowy miś. Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest na całym świecie, a szczególnie celebrowany jest w przedszkolach i szkołach. Tego dnia wszystkie dzieci klas I-III z naszej szkoły uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszej szkole obchodzenie tego sympatycznego święta to już tradycja.

Podczas zajęć, dzieci opowiadały o swoich maskotkach, wysłuchały opowiadanej przez wychowawczynie historii powstania tego święta, poznały ciekawostki z życia niedźwiadków, rozwiązywały zagadki, wykonywały prace plastyczne z misiem, śpiewały piosenki o misiach. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości.
Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić,  a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe święto zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas. Pomimo utrudnień ze względu na nauczanie zdalne, to i tak udało nam się ten dzień spędzić miło i w radosnej atmosferze, a dowodem na to są te przesympatyczne zdjęcia dzieci z ich ukochanymi przytulankami.