Wesoło i pomysłowo czyli zajęcia świetlicowe w domu

Zdalne prowadzenie zajęć świetlicowych ma na celu zorganizowanie i urozmaicenie dzieciom czasu wolnego w czasie kwarantanny i przebywania w domu.

Praca świetlicy w nasz naszej szkole w czasie zdalnego nauczania w pierwszym półroczu polegała na codziennym przesyłaniu Rodzicom scenariuszy zajęć świetlicowych. Dzieci zachęcane były do ciekawych zabaw edukacyjnych, muzycznych, tanecznych, umysłowych w tym: krzyżówek, rebusów, zagadek, do wykonania różnego rodzaju zadań plastycznych i technicznych. Za wykonane i wysłane prace dzieci otrzymywały nagrodę w postaci punktów z zachowania.
Duże podziękowania należą się nie tylko dzieciom, ale również Rodzicom za aktywne uczestnictwo w zajęciach i zachęcanie swoich pociech do wykonania prac technicznych i plastycznych.

Wychowawca świetlicy
                                                             Grażyna Mikulska