Statystyki
- Odwiedziny: 3240361
- Do końca roku: 249 dni
- Do wakacji: 56 dni
Piątek, 2024-04-26
Imieniny: Marii, Marzeny
WYNIKI KONKURSU WIELKANOCNEGO
KLASY I-III
OZDOBA
I miejsce: Biernacki Hubert, Bukowski Marcin, Żurawska Ewa
II miejsce: Armański Tomasz, Bohuń Nina, Mroczek Marta
III miejsce: Koper Jan, Syposz Ignacy
Wyróżnienie: Mazur Julia, Szłapa Adam
STROIK
I miejsce: Bohuń Nina, Cygan Kajetan
II miejsce: Armański Tomasz, Ciborowski Wojciech, Żurawska Ewa
III miejsce: Koper Jan, Kubień Szymon, Poręba Damian, Seferynowicz Maciej
Wyróżnienie: Mroczek Marta, Smędzik Mikołaj
KARTKA
I miejsce: Bohuń Nina, Hucaluk Milena, Kubień Nadia, Pieczonka Leszek, Ryng Julia, Słoma Laura, Syposz Ignacy
II miejsce: Bilska Maya, Kurtyka Weronika, Pajor Wojciech, Seferynowicz Mateusz, Staniak Hubert, Zagrobelski Adam, Żurawska Ewa
III miejsce: Bukowski Marcin, Ciborowski Wojciech, Cielińska Milena, Cyrulewski Filip, Gnaczy Aleksander, Kowal Hubert, Orzeł Klaudia,
Wyróżnienie: Armański Tomasz, Kałuża Zofia, Kubień Szymon, Miszkiewicz Angelika, Mroczek Marta, Piwiński Karol, Szłapa Adam
KLASY IV-VIII
OZDOBA
I miejsce: Armańska Zofia, Grygorasz Piotr, Grygorasz Wojciech, Jagoda Mikołaj, Koprzak Bartosz, Piątkiewicz Szymon, Pukało Marcelina, Stolarczyk Marta
II miejsce: Amaya Kozinski David, Demidowicz Zofia, Jakimiszyn Krzysztof, Klimczak Maja, Malinowska Julia, Michalik Szymon, Nastała Julia
III miejsce: Lis Julia, Lis Klaudia, Łysoń Antoni, Rozmis Gabriela, Sowa Karolina, Zapotoczny Magdalena Żurawska Hanna wyróżnienie: Jagoda Agata, Wojciechowski Hubert
STROIK
I miejsce: Demidowicz Zofia, Jakimiszyn Krzysztof, Lis Julia, Lis Klaudia, Urbaś Kinga, Zapotoczny Magdalena, Żurawska Hanna
II miejsce: Jagoda Kacper, Jagoda Mikołaj, Klimczak Maja, Piątkiewicz Szymon, Plejewski Artur, Przybylski Bartosz, Stolarczyk Marta
III miejsce: Armańska Zofia, Głąb Amelia, Jagoda Agata, Koprzak Bartosz, Łysoń Antoni, Pukało Marcelina, Sowa Karolina
KARTKA
I miejsce: Bierut Michał, Demidowicz Zofia, Furtan Łukasz, Piątkiewicz Szymon, Stolarczyk Marta, Żurawska Hanna
II miejsce: Jagoda Mikołaj, Nastała Julia, Przybylski Bartosz, Rozmis Gabriela, Sowa Karolina
III miejsce: Armańska Zofia, Chamerski Konrad, Klimczak Maja, Pukało Marcelina, Zapotoczny Magdalena