AKCJA ZBIERANIA KASZTANÓW

Koło Przyjaciół Biblioteki zachęca Wszystkich Uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w zbiórce kasztanów.

Celem akcji jest wsparcie inicjatywy charytatywnej, a tym samym kształcenie wrażliwości na los pokrzywdzonych, niesienie pomocy w sposób bezinteresowny i dobroczynny. Zbiórkę jesiennych kasztanów można więc zamienić w materialną pomoc dla potrzebujących. Ponadto akcja ma również na celu promowanie nawyków ekologicznych wśród dzieci i młodzieży, a także gospodarowanie zasobami przyrody.

Kasztany przynosimy do szkoły w poniedziałek (klasy IV-VI) oraz w piątek (klasy VII-VIII), składujemy w klasie u wychowawcy. Za udział w akcji każdy uczeń otrzyma dodatkowe punkty, a pięć osób z największą liczbą zebranych kasztanów (kilogramy) nagrodę niespodziankę. AKCJA TRWA OD 01 X DO 31 X 2021 ROKU!

Koło Przyjaciół Biblioteki