SUKCES GONI SUKCES…

Dnia  14.05.2022 r.  drużyny Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim  wzięły udział w Finale Strefowym Ogólnopolskiego Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym, który odbył się w Wałbrzychu.
 Skład drużyn przedstawia się następująco: Rozmis Gabriela, Sokołowska Maria, Rosikoń- Ferenc Antoni, Piątkiewicz Szymon, Stefaniak Zuzanna, Hercuń Filip, Klak Łukasz, Plejewski Artur.
Nasi uczniowie, przygotowani przez Annę i Piotra Jabłońskich,zwyciężyli w dwóch kategoriach: grupa dzieci młodszych i grupa dzieci starszych. Byli bezkonkurencyjni w znajomości przepisów  ruchu drogowego oraz na torze sprawnościowym!
                Życzymy im powodzenia w Finale Dolnośląskim, który odbędzie się 21.05.2022 r. we Wrocławiu.

paj.