UCZNIOWIE Z ZESPOŁU SZKOLNO – PRZEDSZKOLNEGO NR1 W KAMIEŃCU ZĄBKOWICKIM NA MISTRZOSTWACH POLSKI W TURNIEJU BRD

W dniach od 01.06-03.06.2022 r. w Nidzicy (woj. warmińsko-mazurskie) po dwóch latach przerwy odbył się Finał Krajowy Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.
Województwo dolnośląskie reprezentowali uczniowie kamienieckiej jedynki.
Drużyna w składzie: Zuzanna Stefaniak, Łukasz Klak, Artur Plejewski, przygotowani przez Annę i Piotra Jabłońskich, przeszli kolejne etapy eliminacji, wygrywając finał powiatowy, strefowy i wojewódzki.  Na Mistrzostwach Polski rywalizowali  w takich konkurencjach jak: pierwsza pomoc przedmedyczna , testy ze znajomości przepisów ruchu drogowego i skrzyżowania, jazda na torze sprawnościowym i miasteczku ruchu drogowego. Uczniowie zajęli XVI miejsce. Konkurowali z wielokrotnymi uczestnikami krajowego finału.
Reprezentantom naszej szkoły gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

apj