"Koduj z Gigantami - Retroprogramowanie"

Zaprogramuj przyszłość swojego dziecka!

Kursy programowania dla dzieci i młodzieży (7-19 lat)

Online i stacjonarne

Koduj z Gigantami

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i nastolatków - Koduj z Gigantami! Celem warsztatów jest promowanie nauki IT. Przyszli uczestnicy zajęć zostaną wprowadzeni w tajniki programowania i działania najnowszych technologii.

Największe bezpłatne warsztaty programistyczne dla dzieci i młodzieży już od 4 do 26 lutego

online i stacjonarnie w całej Polsce!

Koduj z Gigantami to ogólnopolska akcja bezpłatnych warsztatów programistycznych dla dzieci i młodzieży. W lutym 2023 roku akcja odbywać się będzie już po raz 12!

* Każda edycja Koduj z Gigantami ma swój motyw przewodni. Co kryje się pod nazwą tej obecnej? Przyjdź na zajęcia i razem z nami odkoduj Retroprogramowanie!

* W trakcie naszych zajęć, oprócz tajników wiedzy z kodowania, przybliżymy 2 światy gier komputerowych i wideo - tych popularnych dziś wśród dzieci i młodzieży oraz tych, w które jako dzieci, grali ich rodzice.

Dla uczestników warsztatów będzie to zatem okazja, aby postawić pierwsze kroki w programowaniu, ale też poznać gry, którymi zachwycali się ich rodzice oraz dowiedzieć się wiele ciekawostek o technologiach, w jakich były tworzone. Rodzice natomiast będą mogli wybrać się w sentymentalną podróż i przypomnieć sobie tytuły ulubionych rozgrywek.

Więcej szczegółowych informacji i formularz do zapisów można odnaleźć na stronie:  

https://www.giganciprogramowania.edu.pl