„Taki duży, taki mały może świętym być”.

 We wtorek 31.10.2023 r. w naszej szkole odbył się Bal Wszystkich Świętych, w którym udział wzięli uczniowie klas I-III. Tego dnia było jak w niebie. Dzieci przebrały się za znane postaci świętych.
 Wśród nich największą popularnością cieszyli się święci: Mikołaj, Jan Paweł II, Jan Maria Vianey, Franciszek, Józef, Maryja, Trzej Królowie, Albert Chmielowski oraz zastępy chórów anielskich. To „niebiańskie party” było dla wszystkich inspiracją do poznawania życiorysów świętych Kościoła Katolickiego oraz zachętą do naśladowania ich. W czasie balu dzieci mogły posilić się pączkiem i cukierkami  ufundowanymi przez anonimowego sponsora spośród rodziców i Przewodniczącą Rady Rodziców p. Martynę Stolarczyk.
Animatorem zabawy była ukochana przez wszystkie dzieci, pani Grażynka Mikulska. Gośćmi na balu byli: Ksiądz Proboszcz Wojciech Zmysłowski, pani Dyrektor Bożena Kołodziej, pani Wicedyrektor Dorota Pastuszczak i  Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Martyna Stolarczyk. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tak pięknych strojów.
 Ewelina Jakimiszyn