FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W BADMINTONA WROCŁAW 29.11.2019

 

 

 

Udział w zawodach sportowych na poziomie finału wojewódzkiego jest ważnym wydarzeniem i dużym sukcesem dla uczniów naszej szkoły.

 

 

W zawodach brało udział 11 zespołów. Nasze dziewczyny: Alicja Miszkiewicz, Gabriela Piwińska i Hanna Żurawska rozegrały 4 mecze i chociaż nie udało się wygrać ani jednego spotkania to dziewczęta dzielnie walczyły zmuszając do dużego wysiłku swoje rywalki. Najlepiej naszym reprezentantkom wychodziła gra deblowa pary Gabrysia Piwińska i Hania Żurawska, które wygrały jedną z gier  z SP Góra, ale porażka w singlach zadecydowała o przegranym meczu. Jedyną zwyciężczynią gry pojedynczej była Hania Żurawska,  dzielnie w singlach  grała także Ala Miszkiewicz, która  w każdym meczu ocierała się o wygraną jednak w końcówkach seta traciła koncentracje i  musiała uznać wyższość rywalek.

    Udział w finale wojewódzkim był okazją do zmierzenia się z najlepszymi zespołami naszego województwa i mamy nadzieję, że doświadczenie zebrane podczas zawodów zaowocuje jeszcze lepszą grą naszych reprezentantek w przyszłym roku szkolnym.