Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych - KONKURSY

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w październiku biblioteka organizuje następujące konkursy:

1.  Przygotuj plakat dotyczący hasła tegorocznych obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych „Czytanie dla globalnego pokoju i harmonii”.
Hasło odnosi się do zbrojnych i światowych zawirowań polityczno-społeczno-gospodarczych, które wywołują grozę, poczucie niepewności i chaosu(format A3, technika dowolna) klasy 5-8.

2.  Życzenia dla biblioteki (życzenia składane przez uczniów na dużym arkuszu papieru A3)- klasy 1-3.

3.  ”Sowa mądra głowa”- konkurs na wykonanie dowolna techniką plastyczną wizerunku sowy klasy 1-8.

4.  ”Ilustracja do ulubionej książki” konkurs plastyczny(technika dowolna, format A3 lub A4 ) klasy 1-8.

5.  Moja ulubiona postać z książki- konkurs plastyczny klasy 1-3.

6.  Konkurs na kukiełki -polega na wykonaniu lalki teatralnej pokazującej znaną książkową postać klasy 1-8.

7.  Konkurs na przebranie się za dowolną postać z książki lub filmu klasy 1-3 (10 października- poniedziałek)
Klasy 4-8 (12 października- środa). Zasady- każdy uczestnik przebiera się za dowolną postać.

8.   Recenzja ulubionej książki klasy 4-8.

WSZYSTKIE  PRACE   PROSZĘ  ODDAWAĆ  DO  BIBLIOTEKI  DO  27 PAŹDZIERNIKA  2022R.