WIECZÓR FILMOWY

W dniu 15 grudnia 2023 roku uczniowie naszej szkoły wzieli udział w wieczorze filmowym. Wieczór fimowy zodstał zorganizowany przy wspólpracy zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim z Gminnym Centrum Kultury.

Wieczór filmowy został podzielony na trzy tury. W pierwszej turze o godz. 16:00 wzięli udział uczniowie klas I-II ogladając "Kosmiczne święta". O godz 17:00 uczniowie klas 3-5 oglądali "Leo", natomiast najstarsi uczniowie o godz 19:00 "Rodzinne zamiany".  Uczniowie na wieczór filmowy przyniesli ze sobą ulubione maskotki, podusie oraz koce. Impreza była doskonałą okazją do obejrzenia ciekawych filmów, ale także do wspólnego spędzenia czasu w gronie kolegów. Wieczór filmowy okazał się strzałem w dziesiatkę, wszyscy doskonale się bawili i pomimo późnej pory nikomu nie chciało się spać.

Dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców uczniowie mogli zakupić popcorn oraz napoje i słodycze.

Serdecznie dziekujemy Radzie Rodziców w szczególnosci Pani Przewodniczącej Martynie Stolarczyk za zaangażowanie oraz nauczycielom, którzy poświęcili swój czas aby zaopiekować sie uczniami w poszczególnych grupach pani Lidii Jagoda, pani Annie Styga, Tomaszowi Piwińskiemu, Izabeli Rudkowskiej oraz wicedyrektor Dorocie Pastuszczak. Dziękujemy także pracownikom Gminnego Centrum Kultury za przygotowanie sali oraz wyświetlanie filmów.