Spotkania z nauczycielami

Dnia 14 grudnia 2023 roku o godz. 17.00 w naszej szkole rozpoczęły się dni otwarte. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia spotkanie rodziców z nauczycielami rozpoczęło się serdecznymi życzeniami płynącymi z ust pani dyrektor Bożeny Kołodziej. Następnie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali występ artystyczny. Główną rolę odgrywał chór szkolny pod kierownictwem pani Bernadety Tajki. Rodzice i nauczyciele mogli wysłuchać pięknego wykonania utworów o tematyce świątecznej w języku polskim i angielskim. Rodzice mogli zakupić także stroiki i ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów na konkurs szkolny. Pieniądze zarobione ze sprzedaży stroików będą wykorzystane na spotkania autorskie w bibliotece. Po części artystycznej przyszedł czas na rozmowy z nauczycielami.