ZABAWY ANDRZEJKOWE

Andrzejki to stary ludowy zwyczaj, który przetrwał do dzisiaj. Są wspaniałą zabawą, dostarczającą wielu przeżyć i emocji. To czas czarów, wróżenia, przepowiadania co przed nami. Nasze przedszkolaki z grup 3, 4 oraz 5-latków również chciały zajrzeć w przyszłość i sprawdzić co je czeka. Zebraliśmy się więc, by wspólnie się pobawić, poczarować i powróżyć.

Wszystkie panie zabrały dzieci do świata magii i czarów. Dowiedzieliśmy się co nas czeka w niedalekiej przyszłości. Nie zabrakło ustawiania bucików, przekłuwania serduszek z imionami, losów z zawodami oraz ciastek z wróżbą na przyszłość. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one nam wiele radości oraz były okazją do miłej i wspólnej zabawy.