BOŻONARODZENIOWE WARSZTATY Z RODZICAMI

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, kiedy bliskość rodziny i wspólne spędzanie czasu nabierają szczególnego znaczenia. 15 grudnia w grupie Niedźwiadków i Krasnoludków odbyły się warsztaty świąteczne z rodzicami. Celem spotkania było wywołanie radości z powodu zbliżających się świąt, oraz uczestnictwa bliskich osób we wspólnej zabawie, wzmacnianie więzi emocjonalnej w grupie przedszkolnej i w gronie rodzinnym oraz wykorzystanie posiadanych sprawności, umiejętności i zdolności plastycznych.

Zadaniem rodziców i dzieci było wspólne wykonanie stroików świątecznych z wykorzystaniem tworzywa przyrodniczego i elementów zdobniczych. Wszyscy z ogromnym zapałem podjęli się zadań, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Nasze warsztaty umiliły świąteczne zabawy ruchowe przy muzyce. Ten dzień sprawił wielką radość naszym przedszkolakom i rodzicom ze wspólnie spędzonego czasu. Serdecznie dziękujemy rodzicom za obecność i zaangażowanie.