Zajęcia edukacyjne w ramach projektu Młodzi Bez Granic

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego biorą  udział w zajęciach  edukacyjnych w ramach projektu edukacyjnego Młodzi Bez Granic organizowanego przez grupę uczniów wrocławskich liceów pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego - Cezarego Przybylskiego.

Celem  projektu jest rozbudzenie ciekawości aktywnością pozaszkolną i uświadomienie im, iż liczba szans, które czekają na nich w dzisiejszym świecie jest nieograniczona.

Ucznniowie zostaną poinforowani  o dostępnych w Polsce stypendiach zagranicznych i programach mentoringowych oraz o tym jak skutecznie na nie aplikować. Dowiedzą się o samorządności młodzieżowej- czyli jak aktywnie działać lokalnie- czy o olimpiadach i konkursach, w których mogą wziąć udział.

Oferta projektu w plikach.