Spotkanie autorskie z pani Aliną Przydatek Osobowością Roku w Dziedzinie Kultura 2020

Drodzy Rodzice,

z  ogromną przyjemnością przeprowadzę spotkanie autorskie oraz warsztaty Kici Nici w Kamieńcu Ząbkowickim.

Wspólnie z Państwa dziećmi wyruszę w wykreowany przez siebie świat, który wzrusza, bawi oraz uczy.

Jego bohaterki -  Myszka Soniulinda i Króliczka Matilda pomagają dzieciom odnaleźć w sobie artystę, rozwijać pasję czytania poprzez działanie oraz motywują do nauki języków obcych. Niemniej jednak ich najważniejszym zadaniem jest przekazanie dzieciom wartości wychowawczych.
Przygody moich bohaterek - Matildy i Soniulindy zostały wydane w formie pięknej i nowoczesnej książki. Oprócz ciekawych i inspirujących treści, dzieci znajdą w niej także filmy, piosenki, wycinanki, scenariusze przedstawień i kolorowanki dostępne z platformy internetowej Kici Nici.
Za stworzenie i wydanie „Wielkiej Księgi Kici Nici” otrzymałam tytuł Osobowości Roku w Dziedzinie Kultura 2020
Książka uzyskała świetne recenzje, które publikuję na FB https://www.facebook.com/kiciniciklub/
Jeśli pragną Państwo zatrzymać się z dziećmi na dłużej w mojej bajkowej krainie i poznać bliżej bohaterów niezwykłych przygód zapraszam na moją stronę internetową www.kicinici.pl, gdzie czekają bajki i ręcznie wykonane maskotki – bohaterki kiciniciowego świata.
Książkę w SUPERCENIE - 40 PLN z możliwością dedykacji dla dziecka i autografem autorki będzie można zamówić poprzez wychowawcę i otrzymać 04/10/21 tj. w dniu spotkania autorskiego.