PIERWSZY DZIEŃ JESIENI

„Idzie jesień z pełnym koszem, z pełnym koszem.
Dobre rzeczy wam przynoszę, wam przynoszę.
Jabłka, gruszki, śliwki, bery, pomidory i selery, pomidory i selery”.

Dnia 23 września 2021r. dzieci ze świetlicy szkolnej piosenką przywitały Panią Jesień. Świetliki pięknie wypowiadały się, za co kochają tę porę roku, po czym odbyła się krótka prezentacja przyniesionych przez dzieci darów jesieni. Nie zabrakło również spaceru z Panią Jesień wewnątrz szkoły, gdzie przy głośnych dźwiękach instrumentów perkusyjnych i śpiewanej piosenki zaznaczona została jej obecność. Po powrocie degustowaliśmy pyszne owoce i tańczyliśmy w rytm dyskotekowych hitów. Pierwszy dzień jesieni upłynął w naszej świetlicy pod znakiem wesołej zabawy. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie przywitać jesień i cieszyć się z jej nadejścia, gdyż przynosi nam swoje dary i ubiera świat pięknymi kolorami.

wychowawca świetlicy
                                                                                                               Grażyna Mikulska