Letnie wyjazdy

W tym roku uczniowie naszej szkoły spędzili swoje letnie wakacje nad Morzem Czarnym w Słonecznej Bułgarii, bawili się również nad Morzem Batyckim w Jarosławcu na kolonii pływackiej a także w Dziwnówku na obozie windsurfingowym.

To niezapomniany czas dla dzieci, cudowne wspomnienia i nowe przyjaźnie na całe życie.W tych niesamowitych wyprawach towarzyszyli im nauczyciele naszej szkoły, pełniąc rolę organizatorów wypoczynku letniego oraz wychowawców.Wspólnie z panią Iwoną Pietrzak i Aurelią Plejewską nasi uczniowie przeżyli niesamowite przygody, nauczyli się pływać na windsurfingu, mogli kąpać się w Morzu Czarnym, uczestniczyć w święcie kolorów, a przede wszystkim mogli przebywać w cudownym gronie przyjaciół i integrować się ze sobą.