WYJAZD INTEGRACYJJNY

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w Zakopanem? Dlaczego nie.

Integracyjny wyjazd nauczycieli do Zakopanego to był wspaniały pomysł.Każdy znalazł coś dla siebie i na miarę swoich możliwości.Oprócz wyjazdu na Gubałówkę i wspólnego czasu na Krupówkach, udało nam się zdobyć Gęsią Szyję-szczyt w reglowej części Tatr Wysokich . Jest to najwyższy szczyt w grupie masywu o tej samej nazwie.Bardzo wymagająca trasa prowadziła do strony Rusinowej Polany.

Następnego dnia zasłużenie mogłyśmy regenerować się na termach w Białce Tatrzańskiej.Pyszne przysmaki kuchni góralskiej popróbowałyśmy w niezliczonych ilościach. Widoki zapierające dech w piersiach.To wspaniały i niezapomniany czas, a co najważniejsze, spędzony we wspólnym gronie.Mnóstwo śmiechu i wzajemnej życzliwości, dobrych słów i zrozumienia.I niech ten nowy rok szkolny właśnie taki będzie.