"Kochany Święty Mikołaju" – Niedźwiadki i Krasnoludki piszą listy do Świętego Mikołaja

Piękne lalki, gry, samochody, książki, pluszaki, a może puzzle? Marzenia dzieci na temat świątecznych prezentów są rozmaite. Jednak aby św. Mikołaj wiedział, co komu ma przynieść, musi dostać list.

Tu nie pomoże nam internet, maile czy sms-y albo komunikatory internetowe. Mikołaj, jak przystało na „świętego od prezentów” jest tradycjonalistą i oczekuje na napisane własnoręcznie przez dzieci piękne listy.

Krasnoludki i Niedźwiadki z naszego przedszkola zabrały się więc do pracy
i w ostatnim tygodniu listopada przygotowały piękne "wiadomości" dla św. Mikołaja z oczekiwanymi prezentami.

Wszystkie listy z prośbami o prezenty trafiły do magicznego czerwonego pudełka i będą oczekiwały aż zbiorą je pomocnicy św. Mikołaja.