Dzień Pluszowego Misia

Zgodnie z tradycją naszego przedszkola dnia 25 listopada co roku  obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko w tym dniu przyszło do przedszkola ze swoim "milutkim przyjacielem". Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe.

W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Bawiły się m. in. przy piosenkach: "Jadą, jadą misie", ,,Ja jestem niedźwiadek”, ,,Pluszowy miś”,  brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, wykonywały przeróżne prace plastyczne związane z misiem oraz każdy pozował do ,,misiowej foto budki”. Nie mogło również zabraknąć tego dnia pysznych misiowych słodkości.
Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.