Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki to święto, które na stałe wpisało się do kalendarza uroczystości w naszym przedszkolu.  Obchodzone jest na całym świecie 15 września. Jest to święto, które ma na celu pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności.

Nasze przedszkolaki tego dnia przyszli ubrani w grochy, kropki i groszki. Każda grupa świętowanie rozpoczęła od wysłuchania opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, TALENT.

Wszystkie dzieci uczestniczyły w wielu zabawach z kropką, przedszkolaki rysowały swoje "dzieła", ozdabiali kropkę czy też układali "kropkowe" wzory. Był to dzień pełen radosnej, twórczej i kreatywnej zabawy.