Przegląd Kolęd i Pastorałek

Dnia 20.12 w Gminnym Centrum Kultury odbył się I Przegląd Kolęd i Pastorałek pt. ,,Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś...”, w którym uczestniczyły wszystkie grupy z naszego przedszkola. Celem przeglądu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych. Przegląd przebiegał w miłym, świątecznym nastroju.

Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem, pod kierunkiem swych wychowawczyń przygotowały się do występu. Uroku występom dodały przygotowane piękne stroje o charakterze bożonarodzeniowym. Na przeglądzie zaszczycili nas swoją obecnością Pan Burmistrz Marcin Czerniec, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Pani Sylwia Demidowicz, Ksiądz dziekan Wojciech Zmysłowski, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Martyna Stolarczyk oraz nasza Pani dyrektor Bożena Kołodziej wraz z wicedyrektor Panią Dorotą Pastuszczak. Wszyscy uczestnicy zaśpiewali pięknie wprowadzając każdego w świąteczny nastrój, za co zostali nagrodzeni dyplomem oraz słodkościami od Świętego Mikołaja. Natomiast każda grupa przedszkolna otrzymała świątecznego renifera. Ten przegląd pozwolił nam na chwilę zapomnieć o codziennym troskach, obowiązkach i poczuć magię zbliżający się świąt.