PRZEDSZKOLNY BAL KARNAWAŁOWY 2024

Bal karnawałowy to dla naszych przedszkolaków niezwykły dzień, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez nasze dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w minioną środę 10 stycznia, kiedy to zaraz po śniadaniu wszystkie grupy spotkały się w Gminnym Centrum Kultury, aby wesoło się bawić. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek- można było spotkać szykujące się do balu wróżki, królewny, skrzaty, zwierzątka, policjantów, Spider-Mana, kosmonautę, bohaterów z Psiego Patrolu, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Bal prowadził wodzirej., w który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką i zabawami. Uśmiech nie znikał z twarzy żadnego przedszkolaka, mimo chwilowego zmęczenia. Po krótkim wypoczynku, muzyka znowu porywała wszystkich do tańca w rytm znanych przebojów, nie tylko przedszkolnych. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy rodzicom za obecność oraz zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów