Czary mary, hokus pokus- czyli spotkanie z iluzjonistą

Ostatni dzień lutego okazał się „ magicznym” dniem dla naszego przedszkola. Odwiedził nas bowiem iluzjonista, Pan Robert, który zgromadzonych widzów przeniósł we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki.

Na scenie Gminnego Centrum Kultury działy się rzeczy niezwykłe! Iluzja przeplatana tajemniczą muzyką pozwoliła przenieść się chociaż na chwilę w inny, zaczarowany świat. Podczas występu, dzieci zapraszane były na scenę, aby pomóc magikowi wykonywać tajemnicze ruchy, dzięki którym niemożliwe staje się możliwe. Zabawa w czarowanie wszystkim bardzo się podobała, szczególnie pełniąc rolę asystenta profesjonalnego Iluzjonisty. Dzieci z dużym zaangażowaniem obserwowały każdy ruch Iluzjonisty, aby nauczyć się chociaż jednej sztuczki lub poznać sposób jej wykonania. Na pewno ten wspólnie spędzony zaczarowany czas na długo pozostanie w ich wspomnieniach.