Udział zwycięzców Finału Wojewódzkiego Turnieju BRD w Mistrzostwa Polski już blisko!

Po zwycięstwie w Finale Strefy Wałbrzyskiej uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr1 w Kamieńcu Ząbkowickim w składzie: Antoni Rosikoń-Ferenc, Gabriela Rozmis, Maria Sokołowska, Szymon Piątkiewicz, Zuzanna Stefaniak (kat. grupa młodsza) Filip Hercuń, Artur Plejewski, Łukasz Klak (kat. grupa starsza), doskonale przygotowani przez Annę i Piotra Jabłońskich, zmierzyli się z drużynami ze strefy jeleniogórskiej, wrocławskiej i legnickiej w Finale Wojewódzkim  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym 21.05.2022 r. we Wrocławiu.
      Konkurs obejmował takie konkurencje jak: testy wiedzy, jazdę na miasteczku ruchu drogowego, jazdę na torze sprawnościowym, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej.
Po podsumowaniu wyników w tych konkurencjach uczniowie kamienieckiej jedynki  zwyciężyli w dwôch kategoriach i jadą na Mistrzostwa Polski do Nidzicy (01- 02 czerwca, gr. starsza) i Białegostoku (06-07 czerwca, gr. młodsza).
       Najlepszym zawodnikiem turnieju  w grupie młodszej został Antoni Rosikoń-Ferenc.
Gratulujemy  spektakularnego sukcesu naszym uczniom - najlepszym zawodnikom w województwie dolnośląskim i życzymy im powodzenia na Mistrzostwach Polski.
                                                                                                       apj