„Idzie jesień z pełnym koszem”

Zgodnie z tradycją 23 września 2022r. dzieci ze świetlicy szkolnej powitały Panią Jesień, gdyż tego dnia kończy się astronomiczne lato, a zaczyna się kolejna pora roku – jesień. Zainscenizowano piosenkę pt. „Idzie jesień z pełnym koszem”, po czym odbyła się krótka prezentacja przyniesionych darów jesieni. Korzystając z pięknej pogody, dzieci wybrały się z Panią Jesień na spacer. Okrzykami, piosenką i głośnymi dźwiękami instrumentów perkusyjnych zaznaczały jej obecność. Pani Jesień chętnie częstowała swoimi darami napotkanych ludzi. Po powrocie świetliki odgadywały jesienne zagadki i degustowały pyszne owoce. Mamy nadzieję, że tak miło powitana jesień nie będzie smutna, nudna i zimna, ale piękna, barwna, ciepła i bogata w jesienne dary.

Wychowawca świetlicy
    Grażyna Mikulska