Mama, Tata – najpiękniejsze słowa świata.

Dnia 14 czerwca 2023r. w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość z okazji „Święta Rodziny”. Wychowankowie na początku zaprezentowali występy artystyczne. Wcielali się w rolę aktorów i odgrywali scenki rodzajowe na temat rodziny.

Podczas występu nie zabrakło także wierszy i piosenki poświęconych mamie i tacie. Uświetnieniem uroczystości były występy taneczne czirliderek i chłopców w strojach piłkarskich. Miło było patrzeć na dumne i uśmiechnięte twarze rodziców, na których jednocześnie nie dało się ukryć wzruszenia. Po występach dzieci wręczyły rodzicom drobne upominki, a potem na wszystkich czekał słodki poczęstunek przygotowany przez mamusie, którym bardzo serdecznie dziękujemy. Potem odbyły się konkursy i zabawy, w których brali udział rodzice. Były występy wokalne karaoke, konkurs tańca i wiele innych. Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności i talenty.

Panie: wychowawczynie świetlicy – Grażyna Mikulska oraz wychowawczynie klas pierwszych – Agnieszka Wydra i Katarzyna Kuliś w szczególny sposób dziękują rodzicom, którzy przyczynili się do tego spotkania:
- Pani  Alicji Kril za uszycie spódniczek dla czirliderek;
- Pani Zofii Groszek, za piękne róże i pyszne słodkości;
- Pani Ewie Górskiej za wspaniałą scenografię;
- Pani Roksanie Woźniak i Panu Łukaszowi Bierut za przygotowanie stołów i ich dekorację oraz
- Babci Jasi Słoma za obdarowanie nas słodziutkimi truskawkami.

Wychowawca świetlicy
                                                                                                   Grażyna Mikulska