SKŁAD OSOBOWY RADY RODZICÓW ODDZIAŁU

KLASA PIERWSZA

Klasa I a                             wychowawca:  mgr  Ewa Otfinowska

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

 Radosław Koprzak

Przewodniczący

2

 Adrian Machynia

Wiceprzewodniczący

3

 Joanna Tadla

Skarbnik

4

 Anna Kuźba

Członek

KLASY DRUGIE

Klasa II a                              wychowawca:  mgr  Maja Otfinowska

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

 Klaudia Grudzień - Krasńska

Przewodnicząca

2

 Paulina Nowak

Wiceprzewodnicząca

3

 Monika Szłapa

Skarbnik

4

 Monika Małkowska

Członek

Klasa II B                            wychowawca:  mgr  Agnieszka Mikosz

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Magdalena Kubień

Przewodnicząca

2

Ewelina Huzarewicz

Wiceprzewodnicząca

3

Ilona Bielawa

Skarbnik

4

Katarzyna Rudek

Członek 

 

KLASY TRZECIE

Klasa IIIa                                                                      wychowawca: mgr Agnieszka Wydra

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Marta Syposz

Przewodnicząca

2

Angelika Kubień

Wiceprzewodnicząca

3

Ewa Koper 

Skarbnik

4

Wioletta Ciborowska 

Członek

 

 

KLASA III b                                                                 wychowawca: mgr Katarzyna Kuliś

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Natalia Orzeł

Przewodnicząca

2

Zuzanna Huzarewicz

Wiceprzewodnicząca

3

Emilia Bocianowska

Skarbnik

4

Cecylia Frankiewicz

Członek

 

KLASY CZWARTE

 

Klasa IVa                                 wychowawca: mgr Małgorzata Wrońska

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

 Małgorzata Ferenc- Rosikoń 

Przewodnicząca

2

 Katarzyna Rudek

Wiceprzewodnicząca

3

 Karolina Filipek - Gnaczy

Skarbnik

 

Klasa IVb                          wychowawca: mgr Mirosława Pastuch

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

 Dariusz Tracz

Przewodniczący

2

 Wioletta Domaradzka 

Wiceprzewodnicząca

3

 Daria Sosin

Skarbnik

4

 Małgorzata Dubiel

Członek

 

KLASY PIĄTE

 

Klasa Va                             wychowawca: mgr Agnieszka Hołowacz

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Martyna Stolarczyk

Przewodnicząca

2

Monika Kuś 

Wiceprzewodnicząca

3

Aldona Kawalec

Skarbnik

 

 

Klasa Vb                                 wychowawca:  mgr Izabela Rudkowska 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Anna Nastała

Przewodnicząca

2

Radosław Małkowski

Wiceprzewodniczący

3

Magdalena Kozińska

Skarbnik

4

Maria Pukało

Członek

 

 

KLASA  SZÓSTA

 

Klasa VI a                               wychowawca:  mgr Aleksandra Rembiasz

 

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Monika Hut- Rozmis

Przewodnicząca

2

Danuta Mazur

Wiceprzewodnicząca

3

Anna Wacławek

Skarbnik

4

Kamila Skrzypek

Członek

 

KLASY SIÓDME

                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Klasa VIIa                              wychowawca:  mgr  Anna Styga

Lp

Imię i nazwisko 

Funkcja

1

Marzena Zapotoczny

Przewodnicząca

2

Aleksander Ciapka

Wiceprzewodniczący

3

Joanna Wolak

Skarbnik

 

Klasa VIIb                               wychowawca:  mgr Agata Olewicz

Lp

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Karolina Filipek-Gnaczy

Przewodnicząca

2

Dariusz Łysoń

Wiceprzewodniczący

3

Angelika Grodź

Skarbnik

 

 

Klasa VIIc                               wychowawca:  mgr  Lidia Jagoda

 

Lp

Imię i nazwisko 

Funkcja

1

Sylwia Demidowicz

Przewodnicząca

2

Renata  Wojciechowska

Wiceprzewodnicząca

3

Wioletta Domaradzka

Skarbnik

 

KLASY  ÓSME

 

Klasa VIa                 wychowawca:  mgr  Iwona Kulińska -Pietrzak

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Iwona Kurasiewicz

Przewodnicząca

2

Dorota Nowak- Kubacka

Wiceprzewodnicząca

3

Joanna Kulpa

Skarbnik

4

Monika Sowa

Członek

 

 

Klasa VIIIb                               wychowawca:  mgr Marzena Brandys

Lp Imię i nazwisko

Funkcja

1

Magdalena Staniak

Przewodnicząca

2

Malwina Stopa-Malinowska

Wiceprzewodnicząca

3

Renata Sowa

Skarbnik

4

Elżbieta Kaczor

Członek